hírek | bemutatkozás | kapcsolat | jelentkezettek | Kövess minket a Facebookon! english  deutsch  magyar
PROGRAMOK >
PÖRKÖLTEK TERE 2014 >
GYEREKBIRODALOM 2014 >
KÉZMŰVESEK 2014 >
OSZTÁLYTÁRSAK TALÁLKOZÓJA >
ARCHÍVUM >
SAJTÓSZOBA,
LETÖLTHETŐ ANYAGOK >
SZÁLLÁSAJÁNLÓ >
TÁMOGATÓK >
ESZKÖZÖK BÉRLÉSE >
TÁRSADALMI SZEREPVÁLLALÁS >
MEGKÖZELÍTHETŐSÉG >
Programajánló:

Budapest Ragtime Band
szept 5. 16:00
(BKIK Színpad)

 Kapcsolódó link 

A Budapest Ragtime Band 1980-ban alakult főiskolát végzett jazz- és klasszikus muzsikusokból, akik a hagyományos ragtime zongorajátékot merész ötletekkel és újszerű hangszereléssel ültették át egyedülálló zenei hangzássá.

Később műsorukba jazz- és dixiland-örökzöldek, a világon egyedülálló zenei paródiák, ismert slágerek és operák humoros feldolgozásai is kerültek.A zenekarnak tánczenei programja is van.

1984-ben készült el a "Ragtime", a zenekar első önálló hanglemeze, amelyet egy hollandiai és egy újabb magyar követett. A zenekarnak 1990 óta 7 CD-je jelent meg. Számos stúdiófelvétel mellett rendszeresen turnézik Európa országaiban, Amerikában és a Kanári-szigeteken.

Résztvevője rangos fesztiváloknak a világ minden részén. Fellép a Berlini Filharmóniában, rendszeres szereplője a magyar, német, az amerikai, svájci stb. televíziók szórakoztató műsorainak.

A Budapest Ragtime Band-nek nemcsak a ragtime muzsika ápolása és megszerettetése a célja, hanem a közönség mindenkori magas színvonalú szórakoztatása, amelynek soraiban minden korosztály megtalálható.

http://www.youtube.com/watch?v=y4YIR8PBR1E

TIPP: A "helyszín, időpont, fellépő" szavakra kattintva az adott kategória szerinti sorrendben jelennek meg a programok.
TIPP: A programokra kattintva megtekinthető a fellépő saját weblapja és egy térkép segítségül az eligazodáshoz.

A programváltoztatás jogát fenntartjuk!

Nyomtatható verzió napi bontás:
 
helyszín:

 helyszín  időpont  fellépő
BORS Színpad
BORS Színpad   Speaker (vagyis több, mint műsorvezető): Vajtó László
szept 5.
BORS Színpad szept 5. 15:15 Van Zozéka
BORS Színpad szept 5. 16:15 Medicolor Együttes - a Magyar Szexuális Medicina Társaság támogatásával
BORS Színpad szept 5. 17:15 Rácz Kati és a Flush
BORS Színpad szept 5. 18:45 Heep Freedom (Uriah Heep Tribute)
BORS Színpad szept 5. 20:00 Nagy Feró és a Beatrice (feat. Juhász Márton)
szept 6.
BORS Színpad szept 6. 10:00 Mulatós Marci és Eni
BORS Színpad szept 6. 11:00 MC. DC.
BORS Színpad szept 6. 12:00 Fit Fat
BORS Színpad szept 6. 12:45 Surf Truckerz
BORS Színpad szept 6. 13:30 Lucky Bulls Linedance Club
BORS Színpad szept 6. 14:00 Kormorán Memory Band
BORS Színpad szept 6. 15:30 Yellow Spots
BORS Színpad szept 6. 17:00 Kiss Barna és az utcazenekar
BORS Színpad szept 6. 18:30 Ganxsta Zolee és a Kartel (feat. Juhász Márton)
BORS Színpad szept 6. 20:00 Napoleon Boulevard a Lenovo támogatásával
szept 7.
BORS Színpad szept 7. 10:00 Czanik Balázs aerobic edzés a B-Life támogatásával
BORS Színpad szept 7. 11:00 Futótűzfészek Zenekar
BORS Színpad szept 7. 12:30 Herczeg Flóra - Eger támogatásával
BORS Színpad szept 7. 13:45 Karak Zenekar - Szombathely támogatásával
BORS Színpad szept 7. 15:00 Happy Dixieland Band - Hévíz támogatásával
BORS Színpad szept 7. 16:00 Pörköltfőző verseny eredményhirdetése
BORS Színpad szept 7. 17:00 Pribojszki Mátyás Band - Békéscsaba támogatásával
BORS Színpad szept 7. 18:30 Juhász Márton Euro-African Playground - a KASIB Mérnöki Manager Iroda támogatásával
BORS Színpad szept 7. 19:55 Presser Gábor köszöntője: a Magyar Dal Napja és a SzeptEmber Feszt együttműködése
BORS Színpad szept 7. 20:00 Karmapirin - Papp Szabival (Supernem) és Szakos Andreával (Megasztár 6.) - Nyíregyháza támogatásával
Gyerekbirodalom
szept 6.
Gyerekbirodalom szept 6. 10:00 Ringató
Gyerekbirodalom szept 6. 11:00 Galagonya bohóc előadása és lufi hajtogatás
Gyerekbirodalom szept 6. 12:00 Fuss Babakocsival
Gyerekbirodalom szept 6. 14:00 Elsősegély előadás
Gyerekbirodalom szept 6. 15:00 Maminbaba
Gyerekbirodalom szept 6. 17:00 Hogyan hordozzuk babánkat helyesen?
szept 7.
Gyerekbirodalom szept 7. 10:00 Baba-mama jóga
Gyerekbirodalom szept 7. 11:00 Lábita Színház
Gyerekbirodalom szept 7. 12:00 Gyerünk Anyukám
Gyerekbirodalom szept 7. 14:00 Fuss Babakocsival
Gyerekbirodalom szept 7. 15:00 Beszélő Babakezek
Gyerekbirodalom szept 7. 17:00 Ringató
Gyerekbirodalom szept 7. 18:00 Maminbaba
BKIK Színpad
szept 5.
BKIK Színpad szept 5. 16:00 Budapest Ragtime Band
BKIK Színpad szept 5. 17:00 Rendezvénynyitó
BKIK Színpad szept 5. 17:20 Zsonglőr oktatás
BKIK Színpad szept 5. 17:45 Kerekes Band
BKIK Színpad szept 5. 19:15 Tűzzsonglőr show
BKIK Színpad szept 5. 20:00 Somló Tamás és zenész barátai
szept 6.
BKIK Színpad szept 6. 10:00 Langaléta, gólyalábas hangulatkeltés
BKIK Színpad szept 6. 11:00 Hivatalos megnyitó ünnepség
BKIK Színpad szept 6. 11:15 Vadrózsa néptáncegyüttes
BKIK Színpad szept 6. 11:40 Bab csapat, óriás bábosok
BKIK Színpad szept 6. 12:30 Józsefvárosi Cigányzenekar Kathy-Horváth Lajos vezetésével
BKIK Színpad szept 6. 13:30 Rákospalotai Szilas Néptáncegyüttes
BKIK Színpad szept 6. 14:00 JUST4U zenekar
BKIK Színpad szept 6. 15:00 Pénzügyőr zenekar
BKIK Színpad szept 6. 15:30 Pörköltfőző verseny eredményhirdetése
BKIK Színpad szept 6. 16:30 Sakkverseny eredményhirdetés
BKIK Színpad szept 6. 17:00 Apacuka együttes
BKIK Színpad szept 6. 18:00 Risk of Falling
BKIK Színpad szept 6. 18:30 Csomópont Tehetséggondozó Program fiatal felfedezettjei
BKIK Színpad szept 6. 19:00 Steel Orange
BKIK Színpad szept 6. 20:00 DJ Dominique Retro Disco
szept 7.
BKIK Színpad szept 7. 10:00 Langaléta, gólyalábas előadás, Kunkori történetek
BKIK Színpad szept 7. 11:30 Varázscsepp győztesek előadása, gyermekdalok
BKIK Színpad szept 7. 12:00 Zászlóforgatás
BKIK Színpad szept 7. 12:30 Mint A Pinty gyerekzenekar
BKIK Színpad szept 7. 13:00 Bercsényi Duó, néptánc
BKIK Színpad szept 7. 13:20 Vásári báb
BKIK Színpad szept 7. 14:30 Vitéz László előadás
BKIK Színpad szept 7. 15:20 Moldvai Táncház
BKIK Színpad szept 7. 15:50 Ulti verseny eredményhirdetés
BKIK Színpad szept 7. 16:50 Jász András Kultúrfunk
BKIK Színpad szept 7. 17:40 Zsonglőr kabaré
BKIK Színpad szept 7. 18:00 Blues B.R.Others Show
BKIK Színpad szept 7. 19:15 Tűzvarázs show
BKIK Színpad szept 7. 20:00 Recless Roses (Guns N' Roses Tribute zenekar)
BKIK Színpad szept 7. 20:30 Zanzibar
Egészség- és divatliget
Egészség- és divatliget   Dombóvári Gábor és Tóth Sándor ELTÉRŐ műsora folyamatosan mindhárom napon
szept 5.
Egészség- és divatliget szept 5. 16:00 A nagy nap csillogása - strasszos divatshow
Egészség- és divatliget szept 5. 16:20 Sütő Enikő Modelliskola divatshowja az újrahasznosítás jegyében
Egészség- és divatliget szept 5. 17:00 Fesztivál Szépe előválogató
Egészség- és divatliget szept 5. 18:00 A fiatalság és a hosszú élet tudománya - Jeunesse.
szept 6.
Egészség- és divatliget szept 6. 09:00 Szentgyörgyi Rómeó reggeli aerobic órája
Egészség- és divatliget szept 6. 10:00 Sütő Enikő Modelliskola divatshowja az újrahasznosítás jegyében.
Egészség- és divatliget szept 6. 10:20 Életfa Program 1 Varga Gyula előadása
Egészség- és divatliget szept 6. 10:40 A grafológia és a kibernológia jelentősége napjainkban. - Szilvásy Péter
Egészség- és divatliget szept 6. 11:00 Kungfu és a Wushu bemutató
Egészség- és divatliget szept 6. 11:20 Somogyi Péter (Lélekszerelő - a módszer megalkotója, Mediátor, író)
Egészség- és divatliget szept 6. 11:40 Férfi egészség közérthetően (Dr. Fekete Ferenc urológus - szexuális medicina szakember)
Egészség- és divatliget szept 6. 12:00 Szentgyörgyi Rómeó déli aerobic órája
Egészség- és divatliget szept 6. 13:00 Black & White - Divat és életmód...
Egészség- és divatliget szept 6. 13:40 Életfa Program 2
Egészség- és divatliget szept 6. 14:00 Atlaszprofilax Dr. René C. Schümperli módszerével.
Egészség- és divatliget szept 6. 14:40 Életfa Program 4 dr.Harsányi Edit Marianna előadása
Egészség- és divatliget szept 6. 15:00 Életfa Program 3 Szilágyi Ildikó előadása
Egészség- és divatliget szept 6. 15:20 Természetes Bőrápolás - Tropic Skincare
Egészség- és divatliget szept 6. 15:40 Sütő Enikő Modelliskola divatshowja az újrahasznosítás jegyében..
Egészség- és divatliget szept 6. 16:00 Ragyogás az utakon - divatshow
Egészség- és divatliget szept 6. 16:20 Black & White - Divat és életmód.
Egészség- és divatliget szept 6. 17:00 Fesztivál Szépe elődöntő
Egészség- és divatliget szept 6. 19:00 Street fashion - divatshow
szept 7.
Egészség- és divatliget szept 7. 13:00 Holisztikus szemlélet a felnőttek és gyermekek testi és lelki fejlesztésében
Egészség- és divatliget szept 7. 14:20 Atlaszprofilax Dr. René C. Schümperli módszerével
Egészség- és divatliget szept 7. 16:00 Mumush - strasszos divatshow
Egészség- és divatliget szept 7. 16:20 A fiatalság és a hosszú élet tudománya - Jeunesse
Egészség- és divatliget szept 7. 17:00 Fesztivál Szépe döntő
Egészség- és divatliget szept 7. 18:00 Salsa bemutatő és tanítás
Egészség- és divatliget szept 7. 19:00 Estélyi pompa - divatshow
Focipálya
Focipálya   Ferencváros-Zugló-SZAC minibajnokság a BKIK Kupáért
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad
szept 5.
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 5. 17:30 Animal Cannibals - a GARAGE Store támogatásával
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 5. 18:30 Sub Bass Monster - a GARAGE Store támogatásávval
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 5. 19:30 MC DC (Veres Robi) - a GARAGE Store támogatásával
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 5. 20:15 Juniker and Kicsi Zsu - a GARAGE Store támogatásával
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 5. 20:45 Siska Finuccsi és Deego aka Diggieman (Bloose Broavaz) - a GARAGE Store támogatásával
szept 6.
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 6. 10:00 ProDrum Dobiskola bemutatója
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 6. 12:00 SÁNDOR-SÁNDOR Verselőadás
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 6. 13:30 ProDrum Dobiskola bemutatója
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 6. 16:00 Katáng együttes
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 6. 18:30 Tenderfoot
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 6. 20:30 Kugli - a Wasteels támogatásával
szept 7.
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 7. 10:00 ProDrum Dobiskola bemutatója
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 7. 12:00 NEMADOMFEL Együttes és a NEVER GIVE UP GOSPEL Kórus közös koncertje
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 7. 13:30 Gólya Alteregója - versek gyerekeknek
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 7. 14:40 M'n'M (Szabó Mariann + Samu Kriszta Mazsi)
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 7. 16:00 Palya Bea
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 7. 18:00 Pataky Művek (Edda slágerek)
HANGMESTER.HU - NEMADOMFEL Színpad szept 7. 20:00 Brillantin (rock 'n roll utcabál)
R66GP Színpad
szept 5.
R66GP Színpad szept 5. 13:00 RockPlace tehetség kutató verseny nyertese a SATISFICTION
R66GP Színpad szept 5. 14:00 Asztalhoz emberek
R66GP Színpad szept 5. 15:00 Nagyi és a Blues Rut
R66GP Színpad szept 5. 16:00 Custom Blues Band
R66GP Színpad szept 5. 17:00 Wigyori és a Tarka Falka
R66GP Színpad szept 5. 18:00 Private Colt
R66GP Színpad szept 5. 19:00 Avatar
R66GP Színpad szept 5. 20:00 Retrock
R66GP Színpad szept 5. 21:00 Joy Music Band
szept 6.
R66GP Színpad szept 6. 10:00 MedNexT
R66GP Színpad szept 6. 11:00 77 zenekar
R66GP Színpad szept 6. 12:00 Nyugtalan
R66GP Színpad szept 6. 13:00 Coda Nostra Big Band
R66GP Színpad szept 6. 14:00 Rootsters
R66GP Színpad szept 6. 15:00 Patriots Rock Band
R66GP Színpad szept 6. 16:00 MOJO WorKings
R66GP Színpad szept 6. 17:00 Scars Left Behind
R66GP Színpad szept 6. 18:00 Solidity
R66GP Színpad szept 6. 19:00 Cool Riders
R66GP Színpad szept 6. 20:00 Gilotin (SK)
R66GP Színpad szept 6. 21:00 MadDogX (SK)
szept 7.
R66GP Színpad szept 7. 10:00 Nincs mese
R66GP Színpad szept 7. 11:00 Frász zenekar
R66GP Színpad szept 7. 12:00 ZarándRock
R66GP Színpad szept 7. 13:00 Sound Error
R66GP Színpad szept 7. 14:00 Error
R66GP Színpad szept 7. 15:00 Schenker Band
R66GP Színpad szept 7. 16:00 Rose 'n Trogers
R66GP Színpad szept 7. 17:00 Rocktones Band
R66GP Színpad szept 7. 18:00 Black Box
R66GP Színpad szept 7. 19:00 Echonald
R66GP Színpad szept 7. 20:00 Invader
R66GP Színpad szept 7. 21:00 Ice Cream Super Session (Török Ádám, F.F. Miki, ...)
Rock On! - Metal Színpad
szept 5.
Rock On! - Metal Színpad szept 5. 14:00 Toportyán Férgek
Rock On! - Metal Színpad szept 5. 15:00 Cherokee
Rock On! - Metal Színpad szept 5. 16:00 "Én és a rock and roll rugói" könyv dedikálás és közönségtalálkozó (Lukács Laci - Tankcsapda, Simon Orsy - író és az aznapi fellépők)
Rock On! - Metal Színpad szept 5. 18:00 Holtidő
Rock On! - Metal Színpad szept 5. 19:00 Alcohol
Rock On! - Metal Színpad szept 5. 20:00 Benzin
Rock On! - Metal Színpad szept 5. 20:50 Aurora
szept 6.
Rock On! - Metal Színpad szept 6. 09:30 Metal Talent War rockzenei tehetségkutató
Rock On! - Metal Színpad szept 6. 14:00 Words Of Blood
Rock On! - Metal Színpad szept 6. 15:00 Twister
Rock On! - Metal Színpad szept 6. 16:00 Noa Rock
Rock On! - Metal Színpad szept 6. 17:00 Krízis
Rock On! - Metal Színpad szept 6. 18:00 Tűzmadár
Rock On! - Metal Színpad szept 6. 19:00 Akela
Rock On! - Metal Színpad szept 6. 20:45 Omen - "Jelek" 20. éves Jubileumi Nagy Koncert
szept 7.
Rock On! - Metal Színpad szept 7. 09:30 Metal Talent War rock zenei tehetségkutató
Rock On! - Metal Színpad szept 7. 12:00 Metal Talent War eredményhirdetés
Rock On! - Metal Színpad szept 7. 12:10 Irrogant
Rock On! - Metal Színpad szept 7. 13:10 bugZ
Rock On! - Metal Színpad szept 7. 14:10 Bermuda Rock Band
Rock On! - Metal Színpad szept 7. 15:10 Cool Head Klan
Rock On! - Metal Színpad szept 7. 16:30 Hungarica
Rock On! - Metal Színpad szept 7. 17:50 Crossholder - "R.I.P Güzü" (exkluzív koncert, vendégekkel)
Rock On! - Metal Színpad szept 7. 19:20 Action
Rock On! - Metal Színpad szept 7. 20:45 Nevergreen - 20. éves Jubileumi Nagy Koncert
Verda Feszt 2K14 bázis
szept 6.
Verda Feszt 2K14 bázis szept 6. 10:00 élő airbrush festés a Gearboy Airbrush Artworks jóvoltából
Verda Feszt 2K14 bázis szept 6. 11:00 hangnyomás- és kipuffogó dB mérés
Verda Feszt 2K14 bázis szept 6. 13:00 autó szépség verseny
szept 7.
Verda Feszt 2K14 bázis szept 7. 11:00 autós quíz
Verda Feszt 2K14 bázis szept 7. 11:00 gumi kitartás
Verda Feszt 2K14 bázis szept 7. 12:00 RC DRFIT bemutató
Verda Feszt 2K14 bázis szept 7. 14:00 verda limbo
Verda Feszt 2K14 bázis szept 7. 16:00 Starlight Dance Company bemutató
Yoyo Miniszínpad
Yoyo Miniszínpad   Rhythm and Shoes Dance Club sztepptánc bemutató
Yoyo Miniszínpad   Yoyo bemutató és bajnokság a SzeptEmber Feszt Kupáért
bejelentkezés
felhasználónév:
jelszó:
regisztráció
regisztráció
elfelejtett jelszó
aktivációs e-mail
újraküldés
program kereső
hírlevél feliratkozás
szállásfoglalás
Budapesti hotelek és panziók

Nem rendelkezik a flash player legújabb verziójával
Letöltheti innen.


oldaltérkép | jogi nyilatkozat
hírek | bemutatkozás | kapcsolat | programok | osztálytársak találkozója
archívum | sajtószoba | linkajánló | támogatók | megközelíthetőség